Rybársky nafukovací čln (RobFin)

 Nafukovací rybársky čln je určený pre dvojicu rybárov na stojaté, prípadne mierne tečúce vody na lov na prívlač, zavážanie a zdolávanie úlovku. Vyznačuje sa najmä stabilitou. Čln je vybavený lamelovou podlahou, párom skladacích vesiel s praktickou havlenkou a zrkadlom na uchytenie motora. Po strane sú oceľové oká a pevné lano. Po rybolove čln jednoducho bez rozoberania podlahy sfúknete a uložíte do kufra aj toho najmenšieho vozidla. Čln je možné používať aj v slanej morskej vode.

Rybársky čln je možné prevziať v obci Zvončín okr. Trnava (MANA-Shop). 

Po dohode možnosť prevziať loď aj v predajni Rybárstvo Trnava v Trnave na Prednádraží, OC Casale.

V prípade záujmu o kúpu rybárskeho člna RobFin navštívte www.robfin.sk

Farba: zelená
Dĺžka [cm]:
270
Šírka [cm]:
160
Priemer valca [cm]:
45
Vnútorné rozmery [cm]:
165 x 70
Hmotnosť [kg]:
29
Nosnosť [kg]:
290
Prevádzkový tlak [bar]: 0,3/0,25
Počet osôb: 2 – 3
Materiál: Valmex®/Mirasol 1000/1500  g/m2

Sfúknutie a zbalenie
Čln po vylodení na breh vyprázdnite, zbavte hrubých nečistôt a prevráťte hore dnom. Počkajte, kým dostatočne vytečie voda a kým trocha obschne. Hrubé nečistoty ako kamene a drevo odstráňte. Pri transporte v zbalenom stave by mohli čln poškodiť. S drobnými nečistotami si nerobte starosti, spravíme to za vás. Potom nastavte všetky ventily do polohy otvorenej zatlačením a pootočením na oranžový tŕň ventilu. Začnite čln skladať smerom k ventilom aby ste postupne vytláčali vzduch.

Ventily
Nafukovacie člny ROBFin sú vybavené najlepšími ventilmi na trhu, ventilmi typu HR (Halkey-Roberts). Sú veľmi odolné a ľahko ovládateľné, dokonca i skrehnutými prstami v rukaviciach. Prostým zatlačením a pootočením ventil otvoríte a naopak zatvoríte. Nezabudnite zakaždým ventil uzavrieť krytkou, predídete tak nechcenému otvoreniu ventilu a ochránite ventil pred nečistotami.

Upozornenie!
Vplyvom slnečného žiarenia dochádza vo valcoch k niekoľkonásobnému zvýšeniu tlaku a hrozí neopraviteľná deštrukcia lode, v lete už po veľmi krátkom čase. Počas prestávky na brehu neodkladajte nafukovaciu loď na slnko. Nájdite si dostatočne tienené miesto, alebo sfúknite minimálne polovicu tlaku z valcov.

Cena:

40,- € / 1 deň (cena vrátane príslušenstva, pumpa, 2 x pl. vesta a 2 x pádlo)
35,- € / deň, pri požičaní na 2 a viac dní (cena vrátane príslušenstva, pumpa, 2 x pl. vesta a 2 x pádlo)

Boat4u team